» Co je to Calmag?
Co je vlastně ten Calmag?

CO JE VLASTNĚ TEN CALMAG

Calmag je calcio-magneziový minerální nápoj (vápní a hořčík doplněk stravy), který organizmus umí vstřebat velice rychle a beze zbytků.

Nervy, svaly a všechny buňky potřebují calcium a magnesium k fungování.

Calmag je běžně ve Spojených Státech doporučován mnoha profesionálními lékaři.

Calmag funguje, protože se jeho minerály přeměňují na vápníkové a magnesiové ionty, zatím co si ho připravujete. Iont je kladně či záporně nabitý  atom.

Vaše tělo nemusí trávit tyto Ionty, ale umí je přímo vstřebat přímo ze žaludku. Takovýto druh (Ionizovaný Vápník) má daleko větší míru, schopnost absorpce než ten tvrdý vápník v tabletách, kterého je tělo schopno vstřebat pouze 20-30%.

Mnoho vápníků v tabletách je ve formě nerozpustitelných solí. Jehož vstřebání závisí na kyselém PH způsobeném normálním vylučováním žaludeční kyseliny chlorovodíkové.

Jestliže taková (kyselost) kyselina momentálně chybí, vápník není rozpuštěn a nemůže být využitý tělem jako potřebný.

Místo toho může vybudovat v tkáni, (jako jsou ledviny nebo kolena) něco jako vápníkový nános vedoucí k různým narušením.

Takovým problémům se můžete vyhnout pomocí výrobku CALMAG.

Vápník je nejpočetnější minerál v lidském těle. Průměrné lidské tělo obsahuje od jednoho do jednoho a půl kila, 99 procent Vápníku je obsaženo v kostech a zubech.

Jeho důležitost je známá při prevenci osteoporosy, je to pravděpodobně jeho nejvíce známá úloha. Osteoporosa je oslabující choroba při které řídnou kosti a vyléčení zabírá příliš dlouho. Dobře absorbovaný vápník může pak předejít, zabránit tomuto stavu.

To další jedno procento vápníku v těle je nalezeno v jemných, měkkých tkáních a v krvi je potřebné, pro pořádné svalové sevření, a přenosy nervových signálů.

Magnesium působí na tolik podstatných životních funkcí, že výzkumníci obvykle nevědí kde začít, když vysvětlují jeho užitky. Obsahuje to uvolnění svalů, pomáhá formovat proteiny v kostech, vytváří nové buňky, tvoří energii, která pohání tělo. Magnesiová hladina,  má tendenci být postrádána u lidí kteří trpí chronickým únavovým syndromem. Doplňování magnesia ukazuje, zlepšení takového příznaku.

Magnesiový nedostatek se také běžně, objeví u lidí, kteří mají srdeční selhání.

Těmto lidem se  srdečním selháním jsou často předepsány léky, které ještě více vyčerpají magnesium a draslík.

Mnoho doktorů proto navrhují magnesiové doplňky 300 mg za den jako prevenci vyčerpání.

Calmag si můžete objednat ZDE

Pokud se vám náš článek líbil a chcete ho zaslat v el. podobě, vyplňte prosím tento formulář:

UA-11720466-2
Mám zájem o článek "CO JE TO CALMAG"
Mám zájem o článek Co je to Calmag: *
Mám zájem o zasílání informací o zdraví: *
Jméno: *
Příjmení: *
E-mail: *
 

 

Njg1Y