» REFERENCE

Nejvýznamnější sportovní úspěchy v letech 1999-2002

Reprezentace na Juniorském MS (Kingston, Jamaica 2002) – 18.místo

2x Juniorský Mistr ČR 2002 v hale a na dráze

2x Juniorský Mistr ČR 2001 v hala a na dráze

Juniorské Mistrovství ČR 2001 v sedmiboji (hala) – 3.místo

Dorostenecké Mistrovství ČR 2000 v sedmiboji (hala) – 2.místo

Reprezentace na mezistátních utkáních 2000, 2001, 2002 ve skoku o tyči

MČR mužů a žen 2003 (hala) – skok o tyči - 3.místo

MČR mužů a žen 2008 (hala) – skok o tyči - 3.místo

MČR mužů a žen 2010 (venku) – skok o tyči - 3.místo

Osobní rekord ve skoku o tyči 5,41m.

 

Reference Vitamíny Zdraví OK s.r.o.

Doplňky stravy pro sportovce, kvalitní vitamíny a minerály jsou pro mě nedílnou součástí každého dne. Při mém sportovním a pracovním vytížení, skupině koníčků, které provozuji, potřebuji být fit, plný energie a vitality.

Kdysi jsem si nakupoval vitamíny a minerály v lékárně a myslel jsem si, jak super kvalitní vitamíny si kupuji. Bohužel se mi častokrát stalo, že jsem byl přes zimu, někdy i v létě nemocný. Říkal jsem si „sakra“ jak je to jen možné! Baštím zdravou racionální stravu, dostatek zeleniny, ovoce, vitamínů a minerálů, sportuji, atd. a imunita stejně není taková jakou bych potřeboval.

V polovině roku 2010 jsem se dozvěděl o vitamínech a minerálech od společnosti Zdraví OK s.r.o. a řekl jsem si, proč je prostě nevyzkoušet. Po několika dnech jsem si oblíbil nápoj CALMAG (Kalcium + Magnesium + jablečný ocet), který popíjím 2-3x denně podle náročnosti tréninku, práce, apod. Do toho zbaštím denní dávku dalších vitamínů A, D, C, E, B-komplex, Mineral-komplex a prostě jsem v pohodě. Lépe spím, zlepšila se mi pokožka, tělo rychleji regeneruje a prostě maká na 100%.

Zdravou výživou a doplňkovými suplementy se zabývám více jak 10 let a moc dobře si uvědomuji, jak důležité jsou pro tělo kvalitní přírodní vitamínové a minerální doplňky v dnešní době plné éček, stabilizátorů a chemických látek v potravinách!

Vřele doplňkové suplementy od spol. Zdraví OK s.r.o. doporučuji, jelikož přeji každému poznat jaký je to rozdíl užívat pořádné doplňky, když tělo má to, co potřebuje a maká tak, jak by mělo

 

S pozdravem všem, kteří chtějí, aby jim tělo šlapalo na 100%

Lukáš Bechyně

REFERENCE OD NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Dobrý den,

zde bychom Vám rádi představily reference, které nám napsali naši zákazníci na základě užívání některého z našich produktů.

Volala nám paní, která používá Shark cartilage (Žraločí chrupavku):

celý život jsem pracovala jako jeřábnice a to se podepsalo na mých kloubech. Než jsem začala brát Shark cartilage, hrozně mě bolely všechny klouby, jak ramenní loketní, tak i kyčelní a kolenní. Díky Sharku mi bolest ustupuje "ze shora". Přestaly mě bolet ramenní a loketní klouby a již méně mě bolí klouby kyčelní a kolenní. Shark cartilage bych doporučila těm, kteří mají podobné problémy. M.D.

Z. Rolko

Sám piji Calmag a při mé zátěži je to ideální doplněk pro to aby se dalo tělo dohromady, pěkně regenerovalo a doplnil jsem si potřebný hořčík a vápník :)

 

František Tejchman

Prostě skvělé!!!
Na internetu jsou stovky firem zabývající se vitamíny, je tu nepřeberné množství produktů, ale Vitaminerál a Calmag (produkt s ochrannou známkou Zdravi ok) jsou jedinečné a nezaměnitelné.Jde o kvalitu a účinnost.Mnohokrát mě zachránil Vitaminerál, když jsem padal únavou nebo jsem v noci jel autem, Vitaminerál mě nakopnul a já ve zdraví dojel.Calmag mi pomáhá jak při únavě, tak po sportu nebo když se zničený vracím po toulkách krajinou.Chce to vyzkoušet!!!


Pán, který koupil své manželce Calmag, nám napsal:

Koupil jsem manželce Calmag, mívala potíže se spaním, často byla ve stresu a také jí trápily menstruační bolesti. Zprvu jsem byl skeptický, ale to se změnilo poté, co moje manželka už menstruaci neprožívá jako většina žen bolestivě, naopak, vůbec o ní neví. Také má klidný spánek a není již ve stresu tak jako dříve. Nyní již Calmagu věřím a přesto, že ho sám neužívám, výsledky u mé ženy hovoří za vše...P.V.

 

Pán po těžké zlomenině kyčle:

Měl jsem těžkou zloměninu kyčle a proto jsem začal jako podporu léčby užívat Calmag. Zlomenina se hojila lépe a toto bylo patrné i na rentgenu. Sám pan doktor byl překvapen, jak rychle a dobře se mi tato zlomenina zahojila. Zlomenina není nic příjemného, ale s Calmagem se dá "zvládnout" mnohem lépe. J.H.

 

Paní Radka Mudrová

Calmag se stal součástí našeho života, bez nej uz nemůžu fungovat. Dobře po něm spím, neberou me křeče do nohou a pomáhá i při menstruační bolesti.

 

Calmag díky hořčíku pomáhá také při svalových křečích:

Měla jsem často bolestivé křeče, hlavně v oblasti lýtek. Tyto křeče mě braly hlavně ve spánku. Poté co jsem začala brát Calmag, bolest úplně ustoupila. M.P.

 

Richard Ferfecki - Facebook

Používám Vitamíny a vždy poznám, že mi pomohly co se týká lepší nálady a elánu, jak do práce, tak i v ostatních oblastech.

 

Pán, který doporučil Calmag a Vitamineral komplex několika svým známým:

Doporučil jsem Calmag bývalému kolegovi, který bral více než 10let psychofarmaka. Když ho začal užívat, tak mi říkal, že se cítí lépe, je méně unavený a že mu to pomáhá. Jeho manželka, která se dlouho dobu necítila dobře, začala užívat Vitamineral komplex a rovněž ona se cítí lépe, je méně unavená a chce tyto doplňky užívat dlouhodobě.

Stejně tak jsem doporučil Calmag a Vitamineral komplex bývalé kolegyni, která od porodu měla zdravotní potíže. Po 14 dnech užívání mi volala, že cítí velikou změnu, úplně jinou chuť do života, méně únavy a že jí doplňky hodně pomohly.
Před nedávnem mi psala sms, že má náročné období a že naštěstí bere Vitamineral, že jinak by to asi nezvládla.

Jak Calmag tak Vitamineral komplex jsem dal i svým rodičům, otec byl v listopadu na operaci nohy, rychle se zotavil a rána se mu velice dobře zahojila. Oba rodiče si doplňky pochvalují, cítí se lépe.

 

Zákazník, který si zařadil Lecithin a Protein do běžného jídelníčku:

Snídám protein s lecitinem již jeden a půl roku. Každé ráno si pěkně udělám koktejl, přidám si tam protein a lecitin. A celé dopoledne mám o hlad postaráno. Snídaně je to výživná a přitom lehká. Mám dostatek energie a nepotřebuji žádnou jinou stravu jen dostatek tekutin a nějaké dobré ovoce. Když jsem s tím začal před rokem a půl tak jsem shodil 12 kilo, bylo to až moc, tak jsem pak stravu poupravil. Teď mám váhu akorát, abych se mohl věnovat svému sportu a tím je hokej. P.P.

 

Lenka Vávrová - Facebook

Tento skutečně kvalitní přípravek Vitamín C pomohl mé nejstarší dceři s odbouráním dlouhodobého kašle a únavy. Dík :)

 

Petra Jošková

Přeji hezký den a chci zde napsat taky svůj postřeh,během léčby těmito vitamíny.Tyto super dávky mě dostaly z věčných problému angín,nachlazení,průduškových onemocnění.Moje imunita na tom byla dost chabě,velice doporučuji lidem co chtějí zvednout odolnost vůči nemocem,stresu,únavě..opravdu to zabírá a výsledky jsou dlouhodobé.Lékárenské vitamíny mi nezabírali,jen jsem vyhazovala peníze oknem.

Dnes jsem se dala na užívání čerstvých ovocných šťáv,k čemu mě zas dohnaly problémy s nemocemi dětí,věčné rýmy-z rýmy mokré hlenovité kašle a pořád dokola.Školka-nemoc-dlouhodobá léčba,nekonečný kolotoč.Maminky dělám doma šťávy z ovoce,zeleniny-tak ať to prckům chutná-asi cca už po 3 týdnech pravidelného odšťavňování a pitím těchto dobrot mi děti přestaly soplit-tím pádem kašlat a mají zdravější barvičku-školka už není takový nepřítel a stačí tak velice málo!

Prostě na vitamíny buď ve formě kapsliček nebo jako šťáv nedám dopustit,je to malý zázrak přírody a léčí-nepřeléčují :o)vyhnete se chemiím a tělo vám to jistě vrátí v podobě pozitvní energie a zdraví.

 

Jiří Tušek

Jsem v permanentní pracovní zátěži, podnikám v několika oborech a k tomu se věnuji spoustě volnočasových aktivit. Již dlouho spoléhám na pravidelný a dostačující přísun vitamínů a minerálů. Před nedávnem jsem se zcela nedobrovolně dostal do situace, kdy jsem na celý měsíc vysadil veškerý přísun tohoto "paliva".

Stačil jeden měsíc na to, abych pochopil, že bez vitamínů a minerálů to prostě nejde, veškeré pracovní i soukromé záležitosti se pro mě stali každodenním trápením a marnou snahou všechno zvládnout. Až v okamžiku, kdy jsem opět začal pravidelně užívat vitamineral komplex a calmag, stal se můj každodenní styl života zase zvladatelným.

 

Pavel Šour - profesionální sportovec

Bez těchto vitamínů bych už nechtěl fungovat. Je to obrovský rozdíl, jak funguje tělo s nimi a jak bez nich. Tlačte sáně po sněhu a po asfaltu. Uvidíte rozdíl.

 

Petra Pospíšilová - Adamová

obrý den,milí uživatelé,jako podnikatelka jsem stále v pracovním nasazení a stresu.Vřele doporučuji všem,kdo potřebuje dodat energii vitální i duševní vitamíny a doplňky firmy Zdraví OK:).

Chválím také osobní přístup a doporučení vhodných doplňků stravy pro všechny členy rodiny :)

 

Honza Nývlt

Vynikající přístup, rychlé dodání, kompetentní personál ochotně poradí a vysvětlí.

Užívám Calmag a Vitamineral komplex. Naučil jsem se intuitivně užívat dle stupně únavy a pracovního nasazení. Mohu jen doporučit.

 

Veronika Koglerová - fitness trenérka

Kvalitni a super produkty, co skutecne pomahaji. Doporucuju! :-)

 

Reference Andrea M.

“S CalMag C mám velmi dobrou zkušenost. Užívám ho pravidelně, je velice chutný a dodává tělu potřebné vitamíny a minerály. Je vhodný především při zátěžových a stresových situacích, např. také při menstruaci nebo i jen pro klidný spánek. V těchto všech oblastech se mi velmi osvědčil. Calcium a Magnesium jsou důležité a pro tělo nepostradatelné látky, které je ale potřeba užívat ve správném poměru a kombinaci, aby byly opravdu vstřebatelné a tělo je mohlo využít, proto je rozhodně dobré, je užívat v této účinné a navíc ještě chutné podobě. Andrea M."


 
MGFkM