»
POLITIKA RAKOVINY

POLITIKA RAKOVINY

To, co si přečtete, není podporované, schválené nebo akreditované žádnou oficiální institucí. Přesněji řečeno, dnešní praktiky medicínských institucí začali téměř vše, co není v souladu se zažitým systémem, označovat nálepkou "šarlatánství" a "lži". Dělají to i přesto, že oficiálně a dobře zdokumentované studie a někteří světoví specialisté na problematiku rakoviny podpořili účinnost způsobů léčby rakoviny, o nichž budou následující stránky mluvit. Ironií je, jak později zjistíme, že obvinění ze “šarlatánství” a “deziluzí” se v současnosti se stoupající mírou začínají přisuzovat samotným medicínským institucích nepotvrzených, nedostatečně ověřených, toxických léků a radioterapie, u kterých je dobře zdokumentován a prokázán spíš konec života jako jeho prodloužení.

Politika rakoviny, jak ji dnes známe, je velmi jednoduchá. Léčba rakoviny je multimiliardovým byznysem pro farmaceutické společnosti, které si patentováním a prodejem chemických medikamentózních forem léčby veřejnosti zajišťuje vlastní existenci a živobytí. Jde o velmi silné korporační zájmy, které se tyto společnosti snaží udržet jakýmkoliv způsobem. Na druhé straně, osvědčené přírodní preventivní prostředky a léčby rakoviny nejsou předmětem zájmů, neboť nemohou být patentovány. Proč? Protože tyto preventivní prostředky jsou volně dostupné v přírodě (a tedy nepatentovatelné). Tyto účinné prostředky jsou nám k dispozici a často ani nejsou dál, než ve vaší zahrádce nebo za dveřmi v místním supermarketu, čekající na vaši konzumaci! Je zřejmé, že pokud by se to, že na rakovinu je jednoduchá odpověď, vůbec někdy stalo běžně dostupnou informací, monopoly mající užitek z těchto farmaceutických konglomerátů, by se velmi rychle vypařili a samozřejmě s nimi by se vypařili i související obrovské zisky. Proto tedy, jak uvidíte, přijali tyto korporace, vládní organizace a mezinárodní kartely mimořádné právní opatření s cílem zabezpečit, aby jejich pozice "u koryta" zůstala pevná a neohrožená.

Kniha World without cancer (Svět bez rakoviny) byla "bonzákem", který si již dlouho mnozí toužebně přáli, a hlavně všichni ti, kteří už dávno tušili a podezřívali, že se vyvinula tato korporační rakovinová praxe.
Autor knihy G Edward Griffin převzal na sebe roli shromažďování širokého spektra údajů
souvisejících s bojem proti rakovině - a nejen o boji proti této nemoci jako takové, ale i o boji dvou proti sobě stojících stran: medicínské instituce proti skupině výzkumníků, kteří odhodlaně tvrdí, že objevili odpověď na tuto nemoc.


Článek z knihy: Rakovina - Proč stále umíráme bez poznání pravdy (Autor: Phillip Day)

 

Zbytek článku si můžete přečíst z knihy, kterou nabízíme v našem e-shopu ZDE

Článek v pdf souboru ke stažení  ZDE

 

MDkyNGY