»

TRAGICKÉ POČTY V USA až 3 miliony úmrtí z léků na předpis za 27 let

Během posledních 27 let – což je kompletní časový rámec, ve kterém jsou k dispozici data – zde bylo 0 (nula) úmrtí v důsledku vitamínů a více než 3 miliony úmrtí souvisejících s užíváním léků na lékařský předpis. A za minulých 54 let tu bylo jen 11 úmrtí údajně se pojících s vitamíny, z nichž u žádného nebyl poskytnut žádný podstatný důkaz spojující vitamíny s příčinou smrti. Zpráva přichází po nedávné statistické analýze, která zjistila, že úmrtí z farmaceutických drog nyní převýšila počet úmrtí při dopravních nehodách v USA. Toto zjištění je velmi šokující také proto, že v dnešní době, kdy se lidé snaží udržet si svoje zdraví, vynořují se tato hrůzná fakta.

Zjištění jdou proti tvrzením mainstreamových lékařských „odborníků“ a hlavních sdělovacích prostředků, kteří často protlačují myšlenku, že multivitamíny a podobné doplňky stravy jsou škodlivé pro vaše zdraví, a že léky jsou jedinou vědoupodpořenou možností na zlepšení vašeho zdraví.

Zatímco se ukazuje, že živiny jako vitamín D snižují riziko nemocí jako je cukrovka a rakovina, léky na předpis jsou naopak s těmito nemoci spojovány. Ve skutečnosti je nejprodávanější skupina farmaceutických léků spojena s rozvojem cukrovky či dokonce sebevraždy a insideři nyní začínají mluvit.

Vynořují se nová fakta, připravují se průzkumy a o problémech se začíná pomalu ale jistě mluvit...

Lékařští zdravotní úředníci byli nedávno donuceni promluvit o nebezpečí antipsychotik, které byly od roku 2009 předepsány milionům dětí. Američtí pediatričtí poradci prozradili fakt, že tyto farmaka mohou vést k cukrovce a dokonce sebevraždě, i když právě těmto věcem měly zabránit. Ještě více znepokojující je, že polovina všech Američanů bude během svého života diagnostikovaná s mentální poruchou a to díky nedostatečným diagnostickým pokynům stanoveným zdravotnickým zřízením, z nichž mnoha budou předepsány antipsychotika nebo podobné léky.

Zakrývání vedlejších účinků v zájmu ochrany prodeje byla souvislost mezi antipsychotiky a sebevraždou zcela zakryta Eli Lilly & Co, výrobci Prozacu. Navzdory výzkumu sahajícímu až do osmdesátých let, který zjistil, že Prozac ve skutečnosti vede k sebevraždě, se společnosti podařilo skrýt důkazy, než psychiatr z Harvardu vypustil informace do tisku. Psychiatr, Martin Teicher, prohlásil, že s americkým lidem je zacházeno jako s morčaty v masivním farmaceutickém experimentu.

Chamtiví, nelítostní a často rádi-předepisující doktoři rozdávají antipsychotika dospělým a dětem podobně jako bonbóny. V roce 2008 se antipsychotika stala nejprodávanější skupinou terapeutických léků v USA s výdělkem přes 14 miliard dolarů.Antipsychotika nejsou jediným nebezpečným léčivem. Průměrný lék může mít 70 vedlejších účinků, ačkoli bylo zjištěno, že mnoho populárních léků jich má 100-125.

Některé léky, předepsané lékaři k údajnému zlepšení zdraví, mohou mít více než 525 negativních reakcí. Napříklan Ritalin je spojován s podmínkami jako:- Zvýšený krevní tlak  - Zvýšená tepová frekvence - Zvýšená tělesná teplota - Zvýšená pozornost - Potlačení chuťi k jídlu. Stovky negativních vedlejších účinků jsou snad jedním z důvodů, proč FDA loni oznámila stažení více než 500 leků na nachlazení a alergie z trhu kvůli starosti o zdraví. Léky na předpis zabíjí více lidí než dopravní nehody a mohou mít až 525 negativních vedlejších účinků. Vyhýbání se těmto lékům a užívání vy-soce kvalitních organických alternativ jako potravinové multivitamíny a zelené superpotraviny povede k celkové transformaci zdravotnictví bez sužujících vedlejších účinků a exponenciálně zvýšeného rizika úmrtí.

Pokud se vám náš článek líbil a chcete ho zaslat v el. podobě, vyplňte prosím tento formulář:


Mám zájem o článek "ÚMRTÍ PO PŘEDEPSÁNÍ LÉKŮ"
Mám zájem o článek Úmrtí po předepsání léků: *
Mám zájem o zasílání informací o zdraví: *
Jméno: *
Příjmení: *
E-mail: *
 

 

ODkyZWJ