»

POTRAVINOVÉ DOPLŇKY PRO TĚHOTNÉ

Potravinové doplňky jsou důležité protože některé vitamíny, minerály či ostatní důležité látky nemůžeme přijímat v potravě, nebo je přijímáme v malém množství. Takže pro všechny, kteří mají zdravotní problémy, jsou nemocní, či chtějí být zdraví a vitální je důležité stejně tak jako pro ženy,které chtějí otěhotnět, nebo jsou těhotné tyto potravinové doplňky užívat.


Na trhu je noh produktů od mnoho výrobců, proto musíme pečlivě vybírat ty správné, které nám zaručí, že tělu dodáme to, co potřebuje.Co se tedy týče těhotných žen, nebo těch, které chtějí otěhotnět, je vždy důležité dávat si pozor, na to co jí, co pijí a co dodávají tělu i plodu.Každá těhotná žena ví, že vyvážená strava je důležitá, aby se jejich dítě narodilo zdravé, a to zejména v prvních měsících těhotenství.

Co se týče minerálů, tak tady je třeba dbát na železo. Železo je nezbytnou součástí hemoglobinu, je to látka, která přenáší kyslík v krvi. Jak se Váš objem krve rozšíří v průběhu těhotenství, železo se stává nezbytnou součástí jídelníčku v každé fázi těhotenství. Dále vitamíny, jako je např. vitamin C, který vám pomůže absorbovat železo.

Známá pro maminky v těhotenství je kyselina listová. Kyselina listová je nutná pro nové buňky v těle. Tělo neukládá velké množství kyseliny listové a proto vyžaduje pravidelné dávky pro udržení zdraví. Těhotné ženy tedy potřebují především dobrou zásobu kyseliny listové, která je využívána pro vývoj plodu. Velmi rané fáze těhotenství jsou důležité potřebě kyseliny listové. Je běžné, že zvýšíte příjem kyseliny listové, pokud se snažíte otěhotnět, a minimálně po dobu prvních 12 týdnů po početí.

Zvyšte také příjem Vitaminu D, aby se vaše kosti byly zdravé a aby vaše dítě mělo dostatek vitaminu D během prvních měsíců jeho života. Vitamin D reguluje množství vápníku a fosfátu v těle, a udržuje zdravé zuby. Nedostatek vitamínu D může způsobit změkčení dětských kostí.Vápník stejně jako vitamin D je potřebný pro budování pevných kostí a zubů pro své dítě.

Vitamin B12 je uložen ve velkých množstvích v těle. Vyvíjející se zárodek spotřebuje některé těhotné ženy zásoba tohoto vitaminu, a to jak v procesu vývoje a vybudovat své vlastní obchody.Pokud tedy nemáte s potravinovými doplňky zkušenosti, jistě se o nich informujte. Správný potravinový doplněk by měl být kvalitní a nejlépe čistě přírodní, protože pak tělu nedodává zbytečné chemické látky, které by pak mohli tělu uškodit nebo mít vedlejší účinky.
Vyvážené multivitaminové doplňky pak Vaše tělo připraví na stresové a fyzicky nebo psychicky namáhavé situace vždy, když to budete potřebovat. Budete se cítit vitálně, s energií a vyváženě.


Mám zájem o článek "Potravinové doplňky pro těhotné"
Mám zájem o článek \"Potravinové doplňky a těhotné: *
Mám zájem o zasílání informací o zdraví: *
Jméno: *
Příjmení: *
E-mail: *
 

 

ODZhYTNjN