»

Objevte, proč běžné doplňky stravy nefungují a neumožní vám…


Být méně unavený, moc nemarodit,
celkově se cítit lépe a mít větší chuť do života.


Vážený čtenáři.

Pokud jste v minulosti vyzkoušeli nějaké doplňky výživy a oni na vás nefungovali nebo jste po nich byli dokonce nemocní, pak to nemusela být vaše chyba.

A navíc nejste sami. Podobné zkušenosti mají i profesionální sportovci. Lukáš Bechyně (s osobním rekordem 5.41m ve skoku o tyči) se zabývá zdravou výživou a vitamínovými doplňky přes 10 let. Kdysi nakupoval vitamíny a minerály v lékárně a

myslel si, jak super kvalitní vitamíny si kupuje.

Žádný velký rozdíl jste na sobě nepozorovali a místo toho, jste byli zase několikrát do roka nemocní, tak jako Lukáš… “Bohužel se mi častokrát stalo, že jsem byl přes zimu, někdy i v létě, nemocný. Říkal jsem si:

‘Sakra’, jak je to možné!

Baštím zdravou racionální stravu, dostatek zeleniny, ovoce, vitamínů a minerálů, sportuji, atd. a imunita stejně není taková, jakou bych potřeboval.” Možná vás nepřekvapí, že v balení, které si Lukáš kupoval, našel a po čase ke svému úžasu zjistil, že nejedl stoprocentní vitamíny.

Jedl jen levné náhražky a uměle vyrobené preparáty.

A v tom je bohužel ten problém. Jak poznáte opravdu kvalitní a přírodní doplňky, které by vám měli zvýšit energii, snížit stres, zlepšit vaší paměť a přinést vám mnoho dalších výhod. Neznám spolehlivější způsob, jak najít přírodní produkty, než to, co udělal Lukáš. On totiž…

Zkoušel a zkoušel, dokud na sobě nezpozoroval výsledky.

Proto vám chci ukázat, jak se můžete rychleji uzdravit, zbavit se únavy a mít znovu chuť do života. Teď můžete pocítit rozdíl sami na sobě. Vyzkoušejte si, jaké to je, žít s kvalitními, přírodními vitamíny a minerály anebo žít bez nich. Co vám můžou opravdu kvalitní a 100% přírodní vitamíny, které jsou v našem Denním Vitamineral Komplexu přinést? Můžete díky nim:

zvyšit svou energii (B1,B3,B12,C,železo)
zlepšit si paměť (B3-Niacin,B12)
snížit svůj stres, zvýšit počet antioxidantů v těle, urychlit zotavení z
nachlazení anebo se vyhnout šedému zákalu (C)
eliminovat výdaje u lékaře a mít zdravé zuby a dásně (C,A,D,hořčík)
mít zdravé a silné kosti (D,vápník,mangan)
zmírnit deprese (B6,B12)
mít silný a výkonný imunitní systém (A,C,E,zinek)
lépe spát (B6,vápník)
mít zdravou kůži (A,B2,B5,H-Biotin)

Možná nevěříte a to je úplně v pořádku. Protože, když něco nevyzkoušíte sami na sobě, je těžké tomu uvěřit. Otec, jednoho z našich spolupracovníků byl na operaci nohy. Od syna dostal Denní Vitamineral Komplex od Zdraví OK a rychle se zotavil. Rána se mu velice dobře zahojila. On i jeho žena si doplňky pochvalují a cítí se lépe.

Teď i vy, díky vitamínům a minerálům obsaženým pouze v našem Vitamineral Komplexu můžete:

snížit hladinu vašeho cholesterolu a zlepšit činnost vašeho
srdce (B6,B12,C,E,chrom)
zpomalit stárnutí (E)
mít krásné vlasy a nehty (B5)
chránit se proti toxickým látkám (E,jód)
lépe vidět (A,B2,D,E)
zhubnout (C,cholin,B8-inositol)
mít zdravé svaly (selen)
snížit krevní tlak a účinky kocoviny (draslík)
chránit se před rakovinou (C,E)
vyzrát na neplodnost (B9-kyselina listová)
vyhnout se mozkovým příhodám (B6)
ochránit se před chudokrevností (B12)

Další z našich spolupracovníků, nám napsal: “Doporučil jsem Vitamineral Komplex bývalé kolegyni, která od porodu měla zdravotní potíže. Po 14 dnech užívání mi volala, že cítí velikou změnu, úplně jinou chuť do života, méně únavy a že jí doplňky hodně pomohly. Před nedávnem mi psala sms, že má náročné období a že naštěstí bere Vitamineral, jinak by to asi nezvládla.”

Ale pozor, vitamin nebo minerál nefunguje sám o sobě.

Svou funkci vykonává po smíchání s jinými prvky, kterými musí být doprovázen. Když si dáte více jednoho vitamínu, může vám to snížit zásoby jiného. Určitě jste slyšeli, že například vitamín C je dobré brát s vitamínem B a podobně. Je jasné, že srdce také nebude pracovat samo o sobě a proto potřebujete…

Jen čisté 100% přírodní palivo
se všemi potřebnými složkami
pro zdravé tělo, mysl i ducha.

V Denním Vitamineral Komplexu nenajdete jen pár vitamínů slisovaných do jedné tabletky, ale 30 sáčků (na každý den jeden). V každém z nich je několik vitamínů. Kolik vás bude jeden balíček stát? To se dozvíte za vteřinku. Nejdřív vám ukážu, jakou energii dostanete. Tyto přírodní zdroje, plus další ovoce a zelenina jsou obsaženy v jedné naší denní dávce, která vás udrží aktivní po celý den:

2 střední mrkve = vit. A
7 pomerančů o váze 180g = vit. C
3 kg slunečnicových semen = vit. B1
2 kg lískových oříšků = vit. E
74 banánů = vit. B6

Víte, kolik byste zaplatili za toto ovoce a zeleninu, abyste mohli dát vašemu tělu tolik energie? V běžném supermarketu by vás to stálo kolem 1.080,- kč. Každý den! Toto si nemůže dopřát každý. Vy ale nemusíte platit tisíc korun, ani stovky korun, abyste mohli vašemu tělu dodat tolik kvalitní energie. Jednodenní dávka Vitaminerál Komplexu vás vyjde jen na 24,- korun.

Dodejte vašemu tělu energii, aby šlapalo na 100%, tak jako Lukášovi a ostatním a objednejte si Denní Vitamineral Komplex, který je na 30 dní, za 720,- korun (včetně DPH) ještě dnes! Podívejte, není na co čekat. K tomu máte ještě 14 dní záruku na vrácení zboží. Měli byste také vědět, že naše produkty jsou schválené Ministerstvem Zdravotnictví.

Čím dříve si objednáte vaší dávku Denního Vitamineral Komplexu, tím dříve pocítíte větší chuť do života, bude se vám lépe spát, sníží se u vás stres, budete žít déle a mít zdravější tělo.

 

Mzk1ODAy