PROČ NAKUPOVAT

 

banner_vitamineralSuper Power

Energie se musí do těla nějak dostat a knedlíkem se svíčkovou to jde špatně.

Jednoduchost 

To je ten hlavní důvod, proč si Vitamineral zamilujete. JEDEN SÁČEK NA DEN, JEDNA KRABIČKA NA MĚSÍC. 

Efektivita

V dnešní době není čas na hrdinství. Kupovat pouze vitamin C nestačí. A kdybyste si chtěli poskládat to, co je ve Vitamineralu od konkurence? ... Ve stejném množství účinných látek byste doma měli minimálně 6 lahviček za mnohem více peněz. Máte doma více jak 6 lahviček s vitamíny? 

Cena

33,- Kč / den - Vitamineral. Přijde vám to jako vysoká cena za lepší zdraví a vitalitu? Mimochodem i jedno espresso v kavárně vyjde na víc peněz. 

 

 

O NÁS

Víte proč se jmenujeme právě Zdraví OK a ne třeba skvělé zdraví nebo jinak? Význam výrazu OK pochází z řeckého slova Ola Kala což znamená „vše je dobré“ nebo též „vše je v pořádku“. Používali to řečtí učitelé ve spojených státech a jak už to tak bývá, název se ujal a začal ho používat celý svět. Tak tedy OLA KALA!

Naše produkty jsou výběr toho nejlepšího, co jsme od počátku firmy od roku  2004 mohli sami vyzkoušet. 

 

NAŠE PRODUKTY
Naše produkty jsou nezávadné a vyrobené tak, aby byly pro organizmus přínosem nikoli přítěží. Po celý průběh výroby jsou tyto produkty přísně kontrolovány. 
 
PROČ FUNGUJÍ?
Naše produkty obsahují účinné látky v dostatečně vysokých dávkách. Jsou nakombinované tak, aby je naše tělo dokázalo co nejlépe vstřebat. 
 
PROČ SI OBJEDNAT U NÁS?
Nabízíme kvalitu, nikoli kvantitu. Účinky našich produktů máme ověřeny jak na sobě, tak na našich dlouholetých zákaznících. 
 
JSME TU PRO VÁS
Nejsme jen e-shop. Rádi Vám pomůžeme najít cestu, jak vyřešit to, co Vás zrovna trápí.
 
 
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení