CalMag Mango 3+1 ZDARMA

Výhodné předplatné pro pravidelné uživatele.  Už Vás nic nepřekvapí! Výhodnější už to nebude. 

Skladem
Kód: 107
2 380 Kč –25 % 1 785 Kč
Kategorie: Vánoční slevy
Hmotnost: 0.8 kg
@zdraviok (1)
Akce Novinka Tip
2 380 Kč –25 %

CalMag Mango

CalMag je calcio-magnesiový minerální nápoj (doplněk stravy), který organismus umí vstřebat velice rychle a téměř beze zbytků. Obsahuje Vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu zubů a kostí a přispívá k normální činnosti svalů. A Hořčík, který přispívá k normální činnosti svalů a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vápník a hořčík naleznete také v produktu Vitamineral

 

Obsah aktivních látek:

 v 1 dávce (7g)

 % RHP*

Vápník (mléčnan vápenatý)

 400 mg

 50%

Hořčík (citrát hořečnatý a bisglycinát hořečnatý)

 200 mg

 53%

Vitamín C (Kyselina L-askorbová)

 500 mg

625%

* Referenční hodnota příjmu

 

Složení: inulin, Vitamin C (kyselina L-askorbová), vápník (mléčnan vápenatý), hořčík (citrát hořečnatý, bisglycinát hořečnatý), regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma: mango, protispékavá látka (uhličitan hořečnatý), sladidlo (sukralóza)

Způsob použití: Obsah odměrky nasypat do sklenice a zalít vodou, důkladně rozmíchat a vypít.

Doporučené denní dávkování: 7 gramů tj. jedna odměrka denně, současně s jídlem.

Obsah: 210 g

Hmotnost: 278 g

Skladování: Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě + 4 až + 25 °C

Upozornění: Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není vhodný pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy mohou užívat po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Uchovejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Vyrobeno v České republice.

Distributor: Zdraví OK s.r.o.

Obrázek je pouze ilustrativní. 

 

 

Zajímá Vás více?

Calmag funguje, protože se jeho minerály přeměňují na vápníkové a magnesiové ionty, zatím co si ho připravujete. Iont je kladně či záporně nabitý atom.

Vaše tělo nemusí trávit tyto Ionty, ale umí je vstřebat přímo ze žaludku. Takovýto druh (Ionizovaný Vápník) má daleko větší míru, schopnost absorpce než ten tvrdý vápník v tabletách, kterého je tělo schopno vstřebat pouze 20-30%.

Mnoho vápníku v tabletách je ve formě nerozpustitelných solí. Jehož vstřebání závisí na kyselém PH způsobeném normálním vylučováním žaludeční kyseliny chlorovodíkové. Jestliže taková (kyselost) kyselina momentálně chybí, vápník není rozpuštěn a nemůže být využitý tělem jako potřebný. Místo toho může vybudovat v tkáni, (jako jsou ledviny nebo kolena) něco jako vápníkový nános vedoucí k různým narušením. Takovým problémům se můžete vyhnout pomocí výrobku CALMAG.

Vápník je nejpočetnější minerál v lidském těle. Průměrné lidské tělo obsahuje od jednoho do jednoho a půl kila, 99% vápníku je obsaženo v kostech a zubech. Jeho důležitost je známá při prevenci osteoporosy, je to pravděpodobně jeho nejvíce známá úloha.Osteoporosa je oslabující choroba při které řídnou kosti a vyléčení zabírá příliš dlouho. Dobře absorbovaný vápník může pak předejít, nebo dokonce zabránit tomuto stavu. To další jedno procento vápníku je v těle nalezeno v jemných a měkkých tkáních, dále je potřebné v krvi, také pro pořádné svalové sevření a v neposlední řadě pro přenosy nervových signálů.

Magnesium působí na tolik podstatných životních funkcí, že výzkumníci obvykle nevědí kde začít, když vysvětlují jeho užitky. Počíná to uvolněním svalů, pomáhá formovat proteiny v kostech, vytváří nové buňky, tvoří energii, která pohání tělo.

Magnesiová hladina,  má tendenci být postrádána u lidí, kteří trpí chronickým únavovým syndromem.

Doplňování magnesia ukazuje, zlepšení takového příznaku.

Magnesiový nedostatek se také běžně, objevuje u lidí, kteří mají srdeční selhání. Těmto lidem se  srdečním selháním jsou často předepisovány léky, které ještě více vyčerpávají magnesium a draslík.

Vápník pomáhá k fungování trávicích enzymů potřebných pro správnou činnost trávicího ústrojí. Vápník je potřebný na udržen dobrého stavu kostí a zubů, přispívá k normální srážlivosti krve, čímž příznivě ovlivňuje srdečně cévní systém. Mimo to napomáhá ke správné funkci nervového systému a psychiky, zároveň podporuje správnou neurotransmisi (přenos signálu mezi nervovými buňkami). Je vhodný při zvýšené potřebě vápníků v období růstu, po dobu těhotenství a v období kojení.

Vápník přispívá k normální srážlivosti krve a k správné látkové výměně  důležité pro tvorbu energie. Vápník přispívá k normální funkci svalů. Vápník přispívá k správnému fungování trávicích enzymů. Vápník sehrává úlohu při procesu dělení buněk.

 

Hořčík má příznivý vliv na činnost srdce. Nervovou soustavu a svaly. Magnesium je velmi důležitým prvkem pro dobrý stav organismu a metabolismu energie. Je pomocníkem při udržování pevných kostí. Dostatek hořčíku je důležitý pro správnou činnost svalů a nervů, ale i pro uvolnění energie z glukózy a pro správnou stavbu kostí. Udržuje v dobrém stavu oběhový systém.

Hořčík přispívá k snížení vyčerpání a únavy. Hořčík přispívá k rovnováze elektrolytů, fungování nervového systému. Hořčík přispívá k správnému fungování svalů. Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin.

 

Vitamin C, neboli kyselina askorbová, je vitamin, který má mnoho pozitivních účinků na organismus. Přispívá ke správní funkci nervového a imunitního systému. Podporuje optimální funkci chrupavek, kostí, dokonce i krevních cév. Vitamin C přispívá ke zlepšení vstřebávání železa. Účastní se na tvorbě kolagenu a tím podporuje funkci cév, čímž příznivě ovlivňuje srdečně cévní systém. Mimo to přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a pomáhá snižovat únavu a vyčerpání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu